KONST / Litografier / Färglitografi 9018060
nr 901 8060
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi , Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), signerad, 1978, 163/180, motivet: 35x46
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:35:17
200 kr
150 kr
300 kr
300 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant